Pionowe ogrody wertykalne

Nie bez powodu pionowe, wertykalne ogrody cieszą się dziś tak dużą popularnością. Nie tylko za granicą – coraz częściej możemy spotkać je także w Polsce. Mowa zarówno o niewielkich kompozycjach, jak i całych ścianach pokrytych bujną roślinnością. Ogrody pionowe to kwintesencja oryginalności oraz niebanalnego podejścia do natury. Założenie takiej kompozycji dostarczy nam nie tylko doskonałe wrażenia estetyczne, lecz także co równie ważne – czyste powietrze.

Zakładanie ogrodu wertykalnego wymaga jednak pewnej wprawy oraz specjalistycznej wiedzy. Tego rodzaju projekty muszą uwzględniać bowiem takie czynniki, jak odpowiednie oświetlenie, temperatura, specyfikację klimatu czy też wiatr. Z tego względu warto skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców, dla których natura to nie tylko praca, lecz także ogromna pasja. Współpracujący z nami botanicy z chęcią podzielą się swoją wiedzą w zakresie projektowania i realizowania kompozycji wertykalnych. Staramy się nieustannie podążać za trendami obowiązującymi w sztuce projektowania zieleni, dlatego nasze projekty zdecydowanie wyróżniają się doskonale dobranymi roślinami, a także starannie przemyślaną kolorystyką. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że nasze prace zdobią dziś wiele budynków biurowych czy mieszkalnych, a także przestrzenie przeznaczone do użytku publicznego.

Oferowane przez nas pionowe ogrody wertykalne to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, chcących odmienić wystrój swojej posiadłości, jak i klientów firmowych. Niezależnie od rodzaju realizowanego projektu, nasi specjaliści podchodzą do swoich obowiązków w sposób sumienny i niezwykle rzetelny. Zależy nam, by każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z usług naszej doświadczonej firmy był w pełni zadowolony. Właśnie z tego powodu dokładnie wsłuchujemy się w preferencje i życzenia każdego konsumenta, dzięki czemu nasze ogrody pionowe prezentują się perfekcyjnie w każdych warunkach.

Zajmujemy się popularyzacją ogrodów wertykalnych na terenie wielu polskich miast, takich jak Warszawa, Rembertów, Pruszków czy Sulejówek. Ten oryginalny rodzaj kompozycji zielonej pozwala na realizację nawet najśmielszych projektów – ogranicza nas bowiem jedynie własna wyobraźnia. Umiejętnie dobierzemy rozwiązania zastosowane w ogrodzie wertykalnym po to, aby zapewnić Państwu najlepszy efekt końcowy naszej pracy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej części naszej oferty, a także do zapoznania się z pozostałymi usługami świadczonymi przez naszych wykwalifikowanych współpracowników.