Ściany z mchu

Komponowanie ogrodów wymaga od naszego zespołu nie tylko ogromnej wiedzy o dostępnej nam roślinności, lecz także nieograniczonej kreatywności. Jakie rozwiązanie przeniesie nas równie skutecznie do krainy wyobraźni od zielonych ścian z mchu?

Zielone ściany z mchu to połączenie oryginalności i tradycyjnych rozwiązań botanicznych. Ściana, na której znajduje się mech, błyskawicznie nada całemu pomieszczeniu wyjątkowego, nieco tajemniczego charakteru. Panele z mchu są wbrew pozorom niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się doskonale zarówno we wnętrzach biur czy gabinetów, lecz także budynków mieszkalnych. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych konsumentów, oferujemy możliwość stworzenia dowolnych wzorów i logotypów z naturalnego, wielokolorowego mchu.

ogrodyvert2

Ściany z mchu są nie tylko estetyczne, lecz także bardzo praktyczne. Mech, czyli jeden z najpiękniejszych owoców, oferowanych nam przez naturę, potrzebuje do życia jedynie 50% wilgotności powietrza. Oznacza to, że nie wymaga on dodatkowego nawożenia czy nawadniania, co sprawia, że mech stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu pielęgnować zieleni. Co więcej, mech na ścianie nie musi być przycinany. Ponadto można użyć go nawet w pomieszczeniach, do których nie dociera światło naturalne.

Nie od dziś wiadomo, że zieleń jest kolorem, który uspokaja. Stworzenie z niego kompozycji na ścianie biura bądź domu pozwoli nam codziennie cieszyć swoje oczy niepowtarzalnymi darami natury. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży botanicznej oferujemy naszym klientom możliwość stworzenia z mchu dowolnych napisów bądź wzorów. Dzięki temu każda z naszych kompozycji jest w pełni unikalna. Nasi klienci mogą również dokonać wyboru spośród różnych kolorów mchu co sprawia, że oferowane przez nas projekty są nie do podrobienia.

Zielone ściany z mchu to ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić do swojego życia odrobinę tajemniczości oraz pragnących być blisko natury. Nasze oryginalne projekty z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy w stanie to zagwarantować, ponieważ podjęliśmy współpracę z najlepszymi botanikami w Polsce. Ich niebywałe umiejętności oraz doskonały zmysł estetyczny pozwolą naszym klientom uzyskać doskonały efekt wizualny w dowolnym pomieszczeniu. Działamy zarówno na terenie Warszawy, jak i Rembertowa, Piaseczna czy Komorowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą starannie opracowaną ofertą botaniczną oraz kontaktowania się z naszym zespołem drogą e-mailową bądź telefoniczną.